szafka łazienkowa górna do stelaża wc cersanit millos 56 cm biały mat s1026-039
Nr kat. 100560521
opis produktu
Szafka łazienkowa górna do stelaża WC Cersanit Millos 56 cm biały mat s1026-039 to dwudrzwiowy mebel łazienkowy, który wyposażony został w system cichego domknięcia. Prezentowana szafka łazienkowa biała posiada matowe wykończenie powierzchni, wnosząc do wnętrza wizualną lekkość, ponadczasową kolorystykę oraz łatwość aranżacji. Kolekcja mebli modułowych Millos producenta Cersanit powstała z myślą o klasycznym designie, który doskonale sprawdza się we współczesnych wnętrzach. Model wykonany z płyty lakierowanej mierzy 56 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 22 cm głębokości. Mebel łazienkowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Mechanizm push to open |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | S1026-039 |
| Waga brutto: | 19.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa górna do stelaża WC Cersanit Millos 56 cm biały mat s1026-039 to dwudrzwiowy mebel łazienkowy, który wyposażony został w system cichego domknięcia. Prezentowana szafka łazienkowa biała posiada matowe wykończenie powierzchni, wnosząc do wnętrza wizualną lekkość, ponadczasową kolorystykę oraz łatwość aranżacji. Kolekcja mebli modułowych Millos producenta Cersanit powstała z myślą o klasycznym designie, który doskonale sprawdza się we współczesnych wnętrzach. Model wykonany z płyty lakierowanej mierzy 56 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 22 cm głębokości. Mebel łazienkowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Mechanizm push to open |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | S1026-039 |
| Waga brutto: | 19.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa górna do stelaża wc cersanit millos 56 cm biały mat s1026-039
Nr kat. 100560521
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









