szafka łazienkowa dolna do zabudowy stelaża wc cersanit millos 56 cm biały mat s1026-035
Nr kat. 100560522
opis produktu
Szafka łazienkowa do zabudowy stelaża WC Cersanit Millos 56 cm biały mat s1026-035 to funkcjonalny mebel łazienkowy biały, który przeznaczony jest do montażu wiszącego. Prezentowany wariant zapewnie estetyczną zabudowę stelaża, a ponadto pozwala w maksymalny sposób zagospodarować cenną przestrzeń w łazience. Szafka łazienkowa z systemem soft close gwarantuje ciche i płynne domknięcie, służąc wygodzie użytkowania. Meble łazienkowe z płyty lakierowanej są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w pielęgnacji. Ich uniwersalny kolor zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne. Dostępne w sklepie Komfort akcesoria z kolekcji Millos w kolorze srebra, złota oraz czerni pozwalają dopasować uchwyty do stylu klasycznej bądź nowoczesnej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 120.5 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | S1026-035 |
| Waga brutto: | 16.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa do zabudowy stelaża WC Cersanit Millos 56 cm biały mat s1026-035 to funkcjonalny mebel łazienkowy biały, który przeznaczony jest do montażu wiszącego. Prezentowany wariant zapewnie estetyczną zabudowę stelaża, a ponadto pozwala w maksymalny sposób zagospodarować cenną przestrzeń w łazience. Szafka łazienkowa z systemem soft close gwarantuje ciche i płynne domknięcie, służąc wygodzie użytkowania. Meble łazienkowe z płyty lakierowanej są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w pielęgnacji. Ich uniwersalny kolor zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne. Dostępne w sklepie Komfort akcesoria z kolekcji Millos w kolorze srebra, złota oraz czerni pozwalają dopasować uchwyty do stylu klasycznej bądź nowoczesnej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 120.5 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | S1026-035 |
| Waga brutto: | 16.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa dolna do zabudowy stelaża wc cersanit millos 56 cm biały mat s1026-035
Nr kat. 100560522
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










