szafa vesti 91x210 2d antracyt / lustro
Nr kat. 100615127
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 91.1 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 56.5 cm |
| Kolor frontu: | Lustro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 91.1 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 56.5 cm |
| Kolor frontu: | Lustro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa vesti 91x210 2d antracyt / lustro
Nr kat. 100615127
Przeglądaj inne z kolekcji
Dobierz wyposażenie
Wybrane dla Ciebie




