szafa vesti 45x210 1d3s biały
Nr kat. 100615085
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 9 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.6 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 56.5 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 9 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.6 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 56.5 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa vesti 45x210 1d3s biały
Nr kat. 100615085
Przeglądaj inne z kolekcji
Dobierz wyposażenie
Wybrane dla Ciebie





