szafa uchylna store ii 20 4d biały
Nr kat. 100575806
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Szerokość: | 269.6 cm |
| Wysokość: | 207.6 cm |
| Głębokość: | 61.4 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Szerokość: | 269.6 cm |
| Wysokość: | 207.6 cm |
| Głębokość: | 61.4 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna store ii 20 4d biały
Nr kat. 100575806
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




