szafa uchylna snow 01 1d dąb wellington / grafitowy
Nr kat. 100575751




opis produktu
System modułowy Snow to elastyczne rozwiązanie, które pozwala na tworzenie idealnej szafy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Dostępny w dwóch eleganckich kolorach — białym wysokim połysku i dąb wellington, system umożliwia dowolną konfigurację. Można wybierać spośród pojedynczych brył przez zestawy z szufladami aż po szafę narożną. Dzięki dodatkowej opcji dokupienia nadstawek, możesz zwiększyć przestrzeń do przechowywania, co sprawia, że system Snow jest niezwykle funkcjonalny i dopasowany do każdego wnętrza. Idealny wybór dla osób, które szukają praktyczności połączonej z nowoczesnym designem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44.6 cm |
| Wysokość: | 197.6 cm |
| Głębokość: | 53.6 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wellington |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wellington |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
System modułowy Snow to elastyczne rozwiązanie, które pozwala na tworzenie idealnej szafy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Dostępny w dwóch eleganckich kolorach — białym wysokim połysku i dąb wellington, system umożliwia dowolną konfigurację. Można wybierać spośród pojedynczych brył przez zestawy z szufladami aż po szafę narożną. Dzięki dodatkowej opcji dokupienia nadstawek, możesz zwiększyć przestrzeń do przechowywania, co sprawia, że system Snow jest niezwykle funkcjonalny i dopasowany do każdego wnętrza. Idealny wybór dla osób, które szukają praktyczności połączonej z nowoczesnym designem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44.6 cm |
| Wysokość: | 197.6 cm |
| Głębokość: | 53.6 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wellington |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wellington |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna snow 01 1d dąb wellington / grafitowy
Nr kat. 100575751
1 szt.
1 szt.
opis produktu
System modułowy Snow to elastyczne rozwiązanie, które pozwala na tworzenie idealnej szafy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Dostępny w dwóch eleganckich kolorach — białym wysokim połysku i dąb wellington, system umożliwia dowolną konfigurację. Można wybierać spośród pojedynczych brył przez zestawy z szufladami aż po szafę narożną. Dzięki dodatkowej opcji dokupienia nadstawek, możesz zwiększyć przestrzeń do przechowywania, co sprawia, że system Snow jest niezwykle funkcjonalny i dopasowany do każdego wnętrza. Idealny wybór dla osób, które szukają praktyczności połączonej z nowoczesnym designem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44.6 cm |
| Wysokość: | 197.6 cm |
| Głębokość: | 53.6 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wellington |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wellington |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


