szafa uchylna scandi 19 3d3s zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601816
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy 3 drzwiowe
Szafy do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Zielone
Młodzieżowy
Dziecięcy
Scandi - zielony
Scandi - zielony
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Szerokość: | 143.5 cm |
| Wysokość: | 214.5 cm |
| Głębokość: | 57.4 cm |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy 3 drzwiowe
Szafy do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Zielone
Młodzieżowy
Dziecięcy
Scandi - zielony
Scandi - zielony
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Szerokość: | 143.5 cm |
| Wysokość: | 214.5 cm |
| Głębokość: | 57.4 cm |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna scandi 19 3d3s zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601816
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











