szafa uchylna scandi 19 3d3s dąb olejowany / ceglany
Nr kat. 100601829
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy do garderoby
Szafy drewniane naturalne
Szafy 3 drzwiowe
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Szafy do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Brązowe
Młodzieżowy
Dziecięcy
Miedziane
Scandi - ceglany
Scandi - ceglany
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - ceglany |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Szerokość: | 143.5 cm |
| Wysokość: | 214.5 cm |
| Głębokość: | 57.4 cm |
| Kolor frontu: | Dąb olejowany / Ceglany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb olejowany |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy do garderoby
Szafy drewniane naturalne
Szafy 3 drzwiowe
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Szafy do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Brązowe
Młodzieżowy
Dziecięcy
Miedziane
Scandi - ceglany
Scandi - ceglany
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - ceglany |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Szerokość: | 143.5 cm |
| Wysokość: | 214.5 cm |
| Głębokość: | 57.4 cm |
| Kolor frontu: | Dąb olejowany / Ceglany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb olejowany |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna scandi 19 3d3s dąb olejowany / ceglany
Nr kat. 100601829
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










