szafa uchylna linkastyles 2d ls-11 indigo
Nr kat. 100577253
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195.6 cm |
| Głębokość: | 54.4 cm |
| Kolor frontu: | Indigo |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Indigo |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195.6 cm |
| Głębokość: | 54.4 cm |
| Kolor frontu: | Indigo |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Indigo |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna linkastyles 2d ls-11 indigo
Nr kat. 100577253
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











