szafa uchylna konso 20 4d3s biały
Nr kat. 100575813
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 200.5 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 200.5 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna konso 20 4d3s biały
Nr kat. 100575813
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













