szafa uchylna italia ii 20 biały połysk
Nr kat. 100575748
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | MDF |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Szerokość: | 180.8 cm |
| Wysokość: | 236.5 cm |
| Głębokość: | 60.7 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | MDF |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Szerokość: | 180.8 cm |
| Wysokość: | 236.5 cm |
| Głębokość: | 60.7 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna italia ii 20 biały połysk
Nr kat. 100575748
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









