szafa random 2 s-1 kaszmir orzech czarny
Nr kat. 100622189
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 182 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Kolor frontu: | Orzech / kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Orzech / kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 182 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Kolor frontu: | Orzech / kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Orzech / kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa random 2 s-1 kaszmir orzech czarny
Nr kat. 100622189
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


















