szafa przesuwna maciej 2 2d z lustrem kraft biały
Nr kat. 100577408
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 7 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 240 cm |
| Głębokość: | 67 cm |
| Kolor frontu: | Kraft biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kraft biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 7 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 240 cm |
| Głębokość: | 67 cm |
| Kolor frontu: | Kraft biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kraft biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa przesuwna maciej 2 2d z lustrem kraft biały
Nr kat. 100577408
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







