szafa przesuwna easy 54 2d 120 cm dąb wotan
Nr kat. 100578115
opis produktu
Szafa Przesuwna Easy 54 2d 120 Cm Dąb Wotan to stylowy element wyposażenia, który wprowadza do wnętrza ciepło naturalnego drewna i ponadczasowy charakter. Doskonale sprawdza się w sypialni, przedpokoju lub garderobie, tworząc spójną i uporządkowaną przestrzeń do przechowywania. Jej dwudrzwiowa forma o szerokość 120 cm oferuje optymalną ilość miejsca, a funkcjonalne wnętrze z miejscem na wieszaki oraz praktycznymi półkami pozwala na łatwą segregację odzieży i akcesoriów. Wykończenie w odcieniu dąb wotan podkreśla elegancki wygląd mebla i dodaje aranżacji przytulności.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 211 cm |
| Głębokość: | 64 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Przesuwna Easy 54 2d 120 Cm Dąb Wotan to stylowy element wyposażenia, który wprowadza do wnętrza ciepło naturalnego drewna i ponadczasowy charakter. Doskonale sprawdza się w sypialni, przedpokoju lub garderobie, tworząc spójną i uporządkowaną przestrzeń do przechowywania. Jej dwudrzwiowa forma o szerokość 120 cm oferuje optymalną ilość miejsca, a funkcjonalne wnętrze z miejscem na wieszaki oraz praktycznymi półkami pozwala na łatwą segregację odzieży i akcesoriów. Wykończenie w odcieniu dąb wotan podkreśla elegancki wygląd mebla i dodaje aranżacji przytulności.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 211 cm |
| Głębokość: | 64 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa przesuwna easy 54 2d 120 cm dąb wotan
Nr kat. 100578115
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








