szafa przesuwna bergamo i grafitowy
Nr kat. 100575745
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Szerokość: | 204.4 cm |
| Wysokość: | 215 cm |
| Głębokość: | 62.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | grafitowy |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Szerokość: | 204.4 cm |
| Wysokość: | 215 cm |
| Głębokość: | 62.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | grafitowy |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa przesuwna bergamo i grafitowy
Nr kat. 100575745
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







