szafa narożna mediolan 2d m-14 dąb hikora
Nr kat. 100577289
opis produktu
Szafa narożna Mediolan 2d m-14 dąb hikora to stylowe i praktyczne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o efektywnym zagospodarowaniu przestrzeni narożnej w sypialni, garderobie lub przedpokoju. Dwudrzwiowa konstrukcja mebla umożliwia wygodny dostęp do wnętrza, w którym znajduje się funkcjonalny drążek na ubrania oraz przestronna półka, ułatwiające organizację odzieży i akcesoriów. Komfort użytkowania podnoszą metalowe uchwyty oraz nowoczesny system cichego domyku. Model wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej, zabezpieczonej obrzeżem ABS, wykazuje zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jasny dekor dąb hikora w połączeniu z czarnymi akcentami nadaje całości nowoczesny, designerski wygląd. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia czarnych nóg, które podkreślają charakter szafy oraz dodają jej lekkości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 197 cm |
| Głębokość: | 102.5 cm |
| Kolor frontu: | Dąb hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb hikora |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa narożna Mediolan 2d m-14 dąb hikora to stylowe i praktyczne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o efektywnym zagospodarowaniu przestrzeni narożnej w sypialni, garderobie lub przedpokoju. Dwudrzwiowa konstrukcja mebla umożliwia wygodny dostęp do wnętrza, w którym znajduje się funkcjonalny drążek na ubrania oraz przestronna półka, ułatwiające organizację odzieży i akcesoriów. Komfort użytkowania podnoszą metalowe uchwyty oraz nowoczesny system cichego domyku. Model wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej, zabezpieczonej obrzeżem ABS, wykazuje zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jasny dekor dąb hikora w połączeniu z czarnymi akcentami nadaje całości nowoczesny, designerski wygląd. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia czarnych nóg, które podkreślają charakter szafy oraz dodają jej lekkości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 197 cm |
| Głębokość: | 102.5 cm |
| Kolor frontu: | Dąb hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb hikora |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa narożna mediolan 2d m-14 dąb hikora
Nr kat. 100577289
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








