szafa livorno 73 szary bazaltowy
Nr kat. 100190436
opis produktu
SZAFA LIVORNO 73 SZARY BAZALTOWY / DĄB WOTAN to mebel, który pięknie podkreśli nowoczesny styl wystroju sypialni, ze względu na wykorzystanie drewnianego motywu na korpus oraz szarej kolorystyki frontu. Dodatkowym elementem dekoracyjnym i praktycznym szafy jest duże lustro. Produkt jest bardzo pojemny, dlatego pomieści bardzo dużo ubrań i dodatków. Dzięki wykonaniu mebla z wysokiej jakości materiału, charakteryzuje się on odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Livorno - szary bazaltowy |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 215 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Szary bazaltowy |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFA LIVORNO 73 SZARY BAZALTOWY / DĄB WOTAN to mebel, który pięknie podkreśli nowoczesny styl wystroju sypialni, ze względu na wykorzystanie drewnianego motywu na korpus oraz szarej kolorystyki frontu. Dodatkowym elementem dekoracyjnym i praktycznym szafy jest duże lustro. Produkt jest bardzo pojemny, dlatego pomieści bardzo dużo ubrań i dodatków. Dzięki wykonaniu mebla z wysokiej jakości materiału, charakteryzuje się on odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Livorno - szary bazaltowy |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 215 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Szary bazaltowy |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa livorno 73 szary bazaltowy
Nr kat. 100190436
Przeglądaj inne z kolekcji
Dobierz wyposażenie





