szafa lita 5d1s biała
Nr kat. 100562160
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Lita |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 5 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 225 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Lita |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 5 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 225 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa lita 5d1s biała
Nr kat. 100562160
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



