szafa lima s1 153x210 dąb sonoma
Nr kat. 100621880
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Lima - dąb sonoma |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 153 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Lima - dąb sonoma |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 153 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa lima s1 153x210 dąb sonoma
Nr kat. 100621880
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



