szafa duo kaszmir
Nr kat. 100500548
opis produktu
Szafa Duo kaszmir to model w jasnym odcieniu kaszmiru, który znakomicie odnajdzie się zarówno w naturalnych i bezpretensjonalnych kompozycjach, jak również eleganckich i nieszablonowych. Powyższa szafa kaszmirowa o idealnie gładkim wykończeniu powierzchni posiada prosty kształt. Jej wąska forma sprawdzi się w mniejszych bądź nieustawnych przedpokojach, sypialniach oraz garderobach. Prezentowany model z pojedynczymi drzwiami uchylnymi został wzbogacony o lustro, które pełni nie tylko funkcję zwierciadła, ale również służy optycznemu powiększeniu wnętrza. Kolekcja mebli Duo powstała z niezawodnej płyty laminowanej. Łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, jak również odporna na uszkodzenia mechaniczne – nawet po latach użytkowania prezentuje się znakomicie. Szafa o wymiarach wynoszących 50 cm szerokości, 180 cm wysokości oraz 35 cm głębokości występuje w komplecie z trzema półkami. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Duo |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Duo kaszmir to model w jasnym odcieniu kaszmiru, który znakomicie odnajdzie się zarówno w naturalnych i bezpretensjonalnych kompozycjach, jak również eleganckich i nieszablonowych. Powyższa szafa kaszmirowa o idealnie gładkim wykończeniu powierzchni posiada prosty kształt. Jej wąska forma sprawdzi się w mniejszych bądź nieustawnych przedpokojach, sypialniach oraz garderobach. Prezentowany model z pojedynczymi drzwiami uchylnymi został wzbogacony o lustro, które pełni nie tylko funkcję zwierciadła, ale również służy optycznemu powiększeniu wnętrza. Kolekcja mebli Duo powstała z niezawodnej płyty laminowanej. Łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, jak również odporna na uszkodzenia mechaniczne – nawet po latach użytkowania prezentuje się znakomicie. Szafa o wymiarach wynoszących 50 cm szerokości, 180 cm wysokości oraz 35 cm głębokości występuje w komplecie z trzema półkami. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Duo |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa duo kaszmir
Nr kat. 100500548
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











