szafa denzel 2d2s dąb cremona / dąb lefkas
Nr kat. 100616403
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Denzel |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 85.9 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Kolor frontu: | Dąb cremona / dąb lefkas |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Denzel |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 85.9 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Kolor frontu: | Dąb cremona / dąb lefkas |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa denzel 2d2s dąb cremona / dąb lefkas
Nr kat. 100616403
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







