szafa beta 78 2d 221x210 dąb monastery / lustro
Nr kat. 100387264
opis produktu
Szafa Beta 78 2D 221X210 dąb Monastery / lustro to model, który doskonale odnajdzie się w salonie w stylu nowoczesnym, rustykalnej aranżacji przedpokoju, a także w garderobie inspirowanej nurtem japandi. Powyższa szafa z drzwiami przesuwnymi służy wygodzie użytkowania oraz oszczędności cennej przestrzeni w przeciwieństwie do drzwi uchylnych. Model w ciemnym odcieniu brązu charakteryzuje się perfekcyjną imitacją struktury dębowej, którą wzbogacają poziome płyciny. Zastosowane lustro nadaje konstrukcji nieco wizualnej lekkości, optycznie powiększa przestrzeń, pełniąc jednocześnie podstawową funkcję zwierciadła. Model z sześcioma półkami wewnętrznymi mierzy 221 cm szerokości, 210 cm wysokości oraz 61 cm głębokości, gwarantując optymalną pojemność. Szafa wykonana z płyty laminowanej posiada metalowe uchwyty i melaminowe obrzeża, dzięki którym zapewnia niezawodną trwałość.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Meble do salonu
Szafy przesuwne
Szafy do garderoby
Szafy drewniane ciemne
Szafy do salonu
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Do garderoby
Do salonu
Do salonu
Szafy w stylu glamour
Przezroczyste
Przesuwne
Do garderoby
Drewniane ciemne
Japandi
Beta
Beta
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| System meblowy: | Beta |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 221 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Monastery |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Monastery |
| Rodzaj obrzeża: | Melaminowe |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Beta 78 2D 221X210 dąb Monastery / lustro to model, który doskonale odnajdzie się w salonie w stylu nowoczesnym, rustykalnej aranżacji przedpokoju, a także w garderobie inspirowanej nurtem japandi. Powyższa szafa z drzwiami przesuwnymi służy wygodzie użytkowania oraz oszczędności cennej przestrzeni w przeciwieństwie do drzwi uchylnych. Model w ciemnym odcieniu brązu charakteryzuje się perfekcyjną imitacją struktury dębowej, którą wzbogacają poziome płyciny. Zastosowane lustro nadaje konstrukcji nieco wizualnej lekkości, optycznie powiększa przestrzeń, pełniąc jednocześnie podstawową funkcję zwierciadła. Model z sześcioma półkami wewnętrznymi mierzy 221 cm szerokości, 210 cm wysokości oraz 61 cm głębokości, gwarantując optymalną pojemność. Szafa wykonana z płyty laminowanej posiada metalowe uchwyty i melaminowe obrzeża, dzięki którym zapewnia niezawodną trwałość.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Meble do salonu
Szafy przesuwne
Szafy do garderoby
Szafy drewniane ciemne
Szafy do salonu
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Do garderoby
Do salonu
Do salonu
Szafy w stylu glamour
Przezroczyste
Przesuwne
Do garderoby
Drewniane ciemne
Japandi
Beta
Beta
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| System meblowy: | Beta |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 221 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Monastery |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Monastery |
| Rodzaj obrzeża: | Melaminowe |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa beta 78 2d 221x210 dąb monastery / lustro
Nr kat. 100387264
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





