szafa almera typ 5 orzech / kaszmir
Nr kat. 100597125
opis produktu
Szafa Almera typ 5 orzech / kaszmir to model, który docenią miłośnicy nowoczesnego wzornictwa oraz przytulnej, naturalnej i ponadczasowej palety barw. Prezentowana szafa wyposażona została w podwójne drzwi uchylne oraz sześć półek, zapewniając komfortową organizację przestrzeni. Powyższa szafa posiada kaszmirowy odcień frontów, które powstały z niezawodnej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty MDF laminowanej. Oryginalna struktura drzwi, która przybiera formę symetrycznych i pionowych płycin, wniesie do wnętrza efekt głębi i wielowymiarowości, zapewniając jednocześnie optyczne wysmuklenie oraz lekkość bryły. Metalowe uchwyty akcentują nowoczesny charakter kolekcji, a drewnopodobny korpus wykonany z płyty laminowanej znakomicie odzwierciedla ciepły odcień oraz rysunek usłojenia orzecha. Wymiary szafy na metalowych i smukłych nogach sięgają 90 cm szerokości, 185 cm wysokości oraz 52 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Orzech |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Almera typ 5 orzech / kaszmir to model, który docenią miłośnicy nowoczesnego wzornictwa oraz przytulnej, naturalnej i ponadczasowej palety barw. Prezentowana szafa wyposażona została w podwójne drzwi uchylne oraz sześć półek, zapewniając komfortową organizację przestrzeni. Powyższa szafa posiada kaszmirowy odcień frontów, które powstały z niezawodnej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty MDF laminowanej. Oryginalna struktura drzwi, która przybiera formę symetrycznych i pionowych płycin, wniesie do wnętrza efekt głębi i wielowymiarowości, zapewniając jednocześnie optyczne wysmuklenie oraz lekkość bryły. Metalowe uchwyty akcentują nowoczesny charakter kolekcji, a drewnopodobny korpus wykonany z płyty laminowanej znakomicie odzwierciedla ciepły odcień oraz rysunek usłojenia orzecha. Wymiary szafy na metalowych i smukłych nogach sięgają 90 cm szerokości, 185 cm wysokości oraz 52 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Orzech |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa almera typ 5 orzech / kaszmir
Nr kat. 100597125
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







