dywan nowoczesny supernova terra
Nr kat. 100305877
opis produktu
Gładki dywan SUPERNOVA TERRA będzie doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz, dodając im ciepła i przytulności. Ma prostokątny kształt o wymiarach 160 x 230 cm. Tkany jest ręcznie i został wykonany z wiskozy. Wyróżnia się miękkim runem oraz dużą wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia, ścieranie i udeptywanie. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością na kurz i zabrudzenia, a jego kolor jest wyrazisty oraz odporny na działanie promieni słonecznych. Dywan SUPERNOVA TERRA może być stosowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym i objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Nie
Dywany 170x240
Tak
Dywany tkane ręcznie
Nowoczesne
170 cm x 240 cm
Dywany z wiskozy
Dywany pomarańczowe
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wiskoza
Dywany gładkie
Dywany skandynawskie
Pomarańczowe
Skandynawski
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wiskoza |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Pomarańczowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gładki dywan SUPERNOVA TERRA będzie doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz, dodając im ciepła i przytulności. Ma prostokątny kształt o wymiarach 160 x 230 cm. Tkany jest ręcznie i został wykonany z wiskozy. Wyróżnia się miękkim runem oraz dużą wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia, ścieranie i udeptywanie. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością na kurz i zabrudzenia, a jego kolor jest wyrazisty oraz odporny na działanie promieni słonecznych. Dywan SUPERNOVA TERRA może być stosowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym i objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Nie
Dywany 170x240
Tak
Dywany tkane ręcznie
Nowoczesne
170 cm x 240 cm
Dywany z wiskozy
Dywany pomarańczowe
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wiskoza
Dywany gładkie
Dywany skandynawskie
Pomarańczowe
Skandynawski
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wiskoza |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Pomarańczowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny supernova terra
Nr kat. 100305877
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






