stół rozkładany pleasington flot16-d108 dąb mauvella
Nr kat. 100544251
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Pleasington |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 207 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Mauvella |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 72.7 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Pleasington |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 207 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Mauvella |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 72.7 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany pleasington flot16-d108 dąb mauvella
Nr kat. 100544251
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










