stół rozkładany moris 120(160)x80 dąb artisan
Nr kat. 100616473
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Moris |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 160 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| System meblowy: | Moris |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 160 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany moris 120(160)x80 dąb artisan
Nr kat. 100616473
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








