stół reginald 2 fi 120 marmur czarny stelaż złoty
Nr kat. 100622215
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Kamienne / marmurowe |
| Styl: | Glamour |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 5 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | SZKŁO |
| Kolor blatu: | Marmur Czarny |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Kamienne / marmurowe |
| Styl: | Glamour |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 5 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | SZKŁO |
| Kolor blatu: | Marmur Czarny |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół reginald 2 fi 120 marmur czarny stelaż złoty
Nr kat. 100622215
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie















