stół przyścienny expert 6 craft tobacco (komplet= 2 paczki)
Nr kat. 100614380
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Craft Tobacco |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Craft Tobacco |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół przyścienny expert 6 craft tobacco (komplet= 2 paczki)
Nr kat. 100614380
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







