stół nierozkładany evert dąb wotan
Nr kat. 100614369
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 68 cm |
| Szerokość blatu: | 68 cm |
| Materiał blatu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 78 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 68 cm |
| Szerokość blatu: | 68 cm |
| Materiał blatu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 78 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół nierozkładany evert dąb wotan
Nr kat. 100614369
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








