stół evert dąb sonoma
Nr kat. 100480832
Stoły
Meble
Stoły do jadalnii
Meble do salonu
Stoły drewniane naturalne
Stoły nierozkładane
Stoły do kuchni
Stoły kwadratowe
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły dla 2 osób (2 krzesła)
Do jadalni
Do salonu
Do jadalni
Kwadratowy
Nierozkładane
Do kuchni
Do salonu
Do kuchni
2
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Długość blatu: | 67 cm |
| Szerokość blatu: | 67 cm |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Kolor stelażu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 78 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Stoły
Meble
Stoły do jadalnii
Meble do salonu
Stoły drewniane naturalne
Stoły nierozkładane
Stoły do kuchni
Stoły kwadratowe
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły dla 2 osób (2 krzesła)
Do jadalni
Do salonu
Do jadalni
Kwadratowy
Nierozkładane
Do kuchni
Do salonu
Do kuchni
2
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Rodzaj stelażu: | Kolumna |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Długość blatu: | 67 cm |
| Szerokość blatu: | 67 cm |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Kolor stelażu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 78 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół evert dąb sonoma
Nr kat. 100480832
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








