stół elefante fi 120 fornir dąb naturalny
Nr kat. 100621080
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 5 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb naturalny |
| Kolor stelażu: | Dąb naturalny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 5 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb naturalny |
| Kolor stelażu: | Dąb naturalny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół elefante fi 120 fornir dąb naturalny
Nr kat. 100621080
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
















