stelaż podtynkowy wc deante easy lock cst_wc01
Nr kat. 100403559

opis produktu
Stelaż podtynkowy przeznaczony jest do wiszących misek WC. Wyposażony został w system podwójnego spłukiwania i dodatkową uszczelkę wygłuszającą. Całość stabilizuje wytrzymała, stalowa rama.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Stelaże podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Easy Lock |
| Kod producenta: | CST_WC01 |
| Regulacja spłukiwania: | 3,5/9l |
| Zakres głębokości stelaża: | 13 cm - 25 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Szerokość stelaża: | 51 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Szerokość: | 51 cm |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Stelaż podtynkowy przeznaczony jest do wiszących misek WC. Wyposażony został w system podwójnego spłukiwania i dodatkową uszczelkę wygłuszającą. Całość stabilizuje wytrzymała, stalowa rama.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Stelaże podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Easy Lock |
| Kod producenta: | CST_WC01 |
| Regulacja spłukiwania: | 3,5/9l |
| Zakres głębokości stelaża: | 13 cm - 25 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Szerokość stelaża: | 51 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Szerokość: | 51 cm |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stelaż podtynkowy wc deante easy lock cst_wc01
Nr kat. 100403559
Cena katalogowa: 899 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 899 zł/szt
1 szt

Cena katalogowa: 899 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 899 zł/szt
1 szt

opis produktu
Stelaż podtynkowy przeznaczony jest do wiszących misek WC. Wyposażony został w system podwójnego spłukiwania i dodatkową uszczelkę wygłuszającą. Całość stabilizuje wytrzymała, stalowa rama.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Stelaże podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Easy Lock |
| Kod producenta: | CST_WC01 |
| Regulacja spłukiwania: | 3,5/9l |
| Zakres głębokości stelaża: | 13 cm - 25 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Szerokość stelaża: | 51 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Szerokość: | 51 cm |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


