wykładzina dywanowa solution szary 4m
Nr kat. 100382902
opis produktu
SOLUTION SZARY to wykładzina dywanowa przeznaczona do pomieszczeń domowych o średnim natężeniu ruchu. Znakomicie nadaje się do salonu, sypialni, a także do pokoju dziecka. Ma szerokość 4 m i wyróżnia się runem typu saxon, które składa się z prostych, równo przyciętych nitek przędzy, co sprawia, że jest gęste, miękkie i przyjemne w dotyku. Wykładzina SOLUTION SZARY została wykonana z polipropylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, wilgoć, zabrudzenia oraz promienie UV, które nie zmieniają jej koloru. Łatwo utrzymasz ją w czystości. Może być stosowana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 9.5 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 850 g/m2 |
| Wysokość runa : | 7 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SOLUTION SZARY to wykładzina dywanowa przeznaczona do pomieszczeń domowych o średnim natężeniu ruchu. Znakomicie nadaje się do salonu, sypialni, a także do pokoju dziecka. Ma szerokość 4 m i wyróżnia się runem typu saxon, które składa się z prostych, równo przyciętych nitek przędzy, co sprawia, że jest gęste, miękkie i przyjemne w dotyku. Wykładzina SOLUTION SZARY została wykonana z polipropylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, wilgoć, zabrudzenia oraz promienie UV, które nie zmieniają jej koloru. Łatwo utrzymasz ją w czystości. Może być stosowana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 9.5 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 850 g/m2 |
| Wysokość runa : | 7 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa solution szary 4m
Nr kat. 100382902
Pamiętaj o




