słupek ogrodowy usti 36560 2xgu10 antracytowy
Nr kat. 100419870
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 5.60 cm |
| Długość: | 17.10 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Antracytowy |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | USTI |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 5.60 cm |
| Długość: | 17.10 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Antracytowy |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | USTI |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek ogrodowy usti 36560 2xgu10 antracytowy
Nr kat. 100419870
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







