słupek ogrodowy laven 36545 1xe27 grafitowy
Nr kat. 100419833
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 13 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | LAVEN |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 13 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | LAVEN |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek ogrodowy laven 36545 1xe27 grafitowy
Nr kat. 100419833
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






