słupek łazienkowy senti maletto 30x150 cm push to open biały połysk
Nr kat. 100596143
opis produktu
Słupek łazienkowy Senti Maletto 30x150 cm biały połysk to pojemny mebel łazienkowy, który doskonale sprawdzi się w montażu wiszącym oraz stojącym. Prezentowany model charakteryzuje się minimalistyczną linią oraz uniwersalną kolorystyką, dzięki czemu perfekcyjnie wpisuje się w nurt estetyki skandynawskiej i nowoczesnej. Mebel łazienkowy biały o połyskującym wykończeniu powierzchni jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Służy także optycznemu powiększeniu i rozświetleniu przestrzeni, nadając aranżacji wizualną lekkość. Słupek łazienkowy z drzwiami uchylnymi wzbogaca nowoczesny system domknięcia. Model zamykany i otwierany poprzez delikatne dociśnięcie frontu do korpusu gwarantuje codzienny komfort użytkowania. Wnętrze oferowanego mebla wypełniają cztery półki. Produkt marki Senti powstał z niezawodnej płyty lakierowanej, która nie ulega zarysowaniom ani trwałym zabrudzeniom. Wymiary powyższego wariantu sięgają 30 cm szerokości, 150 cm wysokości oraz 25 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 4 |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-010 |
| Waga brutto: | 18 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Senti Maletto 30x150 cm biały połysk to pojemny mebel łazienkowy, który doskonale sprawdzi się w montażu wiszącym oraz stojącym. Prezentowany model charakteryzuje się minimalistyczną linią oraz uniwersalną kolorystyką, dzięki czemu perfekcyjnie wpisuje się w nurt estetyki skandynawskiej i nowoczesnej. Mebel łazienkowy biały o połyskującym wykończeniu powierzchni jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Służy także optycznemu powiększeniu i rozświetleniu przestrzeni, nadając aranżacji wizualną lekkość. Słupek łazienkowy z drzwiami uchylnymi wzbogaca nowoczesny system domknięcia. Model zamykany i otwierany poprzez delikatne dociśnięcie frontu do korpusu gwarantuje codzienny komfort użytkowania. Wnętrze oferowanego mebla wypełniają cztery półki. Produkt marki Senti powstał z niezawodnej płyty lakierowanej, która nie ulega zarysowaniom ani trwałym zabrudzeniom. Wymiary powyższego wariantu sięgają 30 cm szerokości, 150 cm wysokości oraz 25 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 4 |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-010 |
| Waga brutto: | 18 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy senti maletto 30x150 cm push to open biały połysk
Nr kat. 100596143
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







