wykładzina dywanowa sentiment szary 5m
Nr kat. 100328698
opis produktu
Sentiment Szary to wyjątkowa welurowa wykładzina o szarym kolorze. Oferuje bogaty wybór detali - wysokość runa 10 mm, grubość całkowitą 12 mm, jest odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu doskonale sprawdza się w domowych salonach i sypialniach. Jej powierzchnia jest odporna na promienie UV. Wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku - zapewnia komfort i estetyczny wygląd. Wykonana z materiału trudnopalnego z klasą Cfl-s1, gwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo. Wykładzina dywanowa Sentiment Szary jest idealnym wyborem do pomieszczeń domowych - zarówno jako okrycie podłogowe, jak i wystrój wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.160 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Marka: | Velvet |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 12 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1700 g/m2 |
| Wysokość runa : | 10 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Sentiment Szary to wyjątkowa welurowa wykładzina o szarym kolorze. Oferuje bogaty wybór detali - wysokość runa 10 mm, grubość całkowitą 12 mm, jest odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu doskonale sprawdza się w domowych salonach i sypialniach. Jej powierzchnia jest odporna na promienie UV. Wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku - zapewnia komfort i estetyczny wygląd. Wykonana z materiału trudnopalnego z klasą Cfl-s1, gwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo. Wykładzina dywanowa Sentiment Szary jest idealnym wyborem do pomieszczeń domowych - zarówno jako okrycie podłogowe, jak i wystrój wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.160 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Marka: | Velvet |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 12 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1700 g/m2 |
| Wysokość runa : | 10 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa sentiment szary 5m
Nr kat. 100328698
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o




