ścianka kabiny walk-in eventa 70x200
Nr kat. 100205955

opis produktu
Model kabiny prysznicowej typu walk-in z kolekcji EVENTA o wymiarach 70cm x 200cm szczególnie dobrze sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach łazienkowych. Pojedyncza ścianka została wyprodukowana z transparentnego i hartowanego szkła z powłoką ActiveShield. Umożliwia to tym samym łatwiejsze utrzymanie czystości wewnątrz kabiny, jednocześnie wpływając pozytywnie na walory estetyczne produktu. Ponadto, chromowany wspornik, zapewnia dodatkową stabilność całej konstrukcji. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi, KABINA WALK-IN EVENTA 70X200 NEW TRENDY może zostać zamontowana zarówno po lewej, jak i prawej stronie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Elegancki wieszak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 30.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-0212 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Model kabiny prysznicowej typu walk-in z kolekcji EVENTA o wymiarach 70cm x 200cm szczególnie dobrze sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach łazienkowych. Pojedyncza ścianka została wyprodukowana z transparentnego i hartowanego szkła z powłoką ActiveShield. Umożliwia to tym samym łatwiejsze utrzymanie czystości wewnątrz kabiny, jednocześnie wpływając pozytywnie na walory estetyczne produktu. Ponadto, chromowany wspornik, zapewnia dodatkową stabilność całej konstrukcji. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi, KABINA WALK-IN EVENTA 70X200 NEW TRENDY może zostać zamontowana zarówno po lewej, jak i prawej stronie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Elegancki wieszak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 30.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-0212 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ścianka kabiny walk-in eventa 70x200
Nr kat. 100205955
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Model kabiny prysznicowej typu walk-in z kolekcji EVENTA o wymiarach 70cm x 200cm szczególnie dobrze sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach łazienkowych. Pojedyncza ścianka została wyprodukowana z transparentnego i hartowanego szkła z powłoką ActiveShield. Umożliwia to tym samym łatwiejsze utrzymanie czystości wewnątrz kabiny, jednocześnie wpływając pozytywnie na walory estetyczne produktu. Ponadto, chromowany wspornik, zapewnia dodatkową stabilność całej konstrukcji. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi, KABINA WALK-IN EVENTA 70X200 NEW TRENDY może zostać zamontowana zarówno po lewej, jak i prawej stronie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Elegancki wieszak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 30.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-0212 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


