ścianka kabiny prysznicowej kermi raya 80x200 chrom transparentne ratol08020vpk
Nr kat. 100164023
opis produktu
Ścianka boczna służy do dokończenia strefy prysznicowej, gdzie same drzwi nie wystarczają do osłonięcia brodzika. Zapobiega to zachlapaniu łazienki w czasie kąpieli. Ścianka boczna z kolekcji RAYA ma wymiary 80 X 200 cm, więc nadaje się w mieszkaniu wysokiej osoby. Jest to minimalistyczny projekt, który łatwo utrzymać w czystości dzięki temu, że nie posiada trudno dostępnych do wyczyszczenia miejsc. Produkt posiada wykończenia w kolorze chrom, więc ścianka pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Przezroczysta szyba została wykonana z wysokiej jakości szkła, które zapewnia bezpieczeństwo w czasie użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Raya |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | RATOL08020VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ścianka boczna służy do dokończenia strefy prysznicowej, gdzie same drzwi nie wystarczają do osłonięcia brodzika. Zapobiega to zachlapaniu łazienki w czasie kąpieli. Ścianka boczna z kolekcji RAYA ma wymiary 80 X 200 cm, więc nadaje się w mieszkaniu wysokiej osoby. Jest to minimalistyczny projekt, który łatwo utrzymać w czystości dzięki temu, że nie posiada trudno dostępnych do wyczyszczenia miejsc. Produkt posiada wykończenia w kolorze chrom, więc ścianka pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Przezroczysta szyba została wykonana z wysokiej jakości szkła, które zapewnia bezpieczeństwo w czasie użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Raya |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | RATOL08020VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ścianka kabiny prysznicowej kermi raya 80x200 chrom transparentne ratol08020vpk
Nr kat. 100164023
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



