wykładzina dywanowa royale grafitowy 5m
Nr kat. 100097144
opis produktu
Royal WAB 5M 98 SATINO to wyjątkowa wykładzina typu saxon, która nadaje profesjonalnego wyglądu i charakteru każdemu wnętrzu. Wyróżnia ją szary, modny kolor i trwała powłoka ochronna, która gwarantuje doskonały wygląd przez długi czas użytkowania. Wykładzina cechuje się wytrzymałością i trwałymi właściwościami, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu: od hoteli, po restauracje i biura. Wykładzina dywanowa Royal WAB 5M 98 posiada ponadprzeciętną grubość runa (13 mm) oraz cechy odporne na szkodliwe działanie światła UV. Jest to idealny wybór dla tych, którzy szukają sprawdzonej, trwałej, profesjonalnej i stylowej wykładziny do hoteli, sal konferencyjnych, biur oraz recepcji.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.180 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 15 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 2500 g/m2 |
| Wysokość runa : | 12 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Royal WAB 5M 98 SATINO to wyjątkowa wykładzina typu saxon, która nadaje profesjonalnego wyglądu i charakteru każdemu wnętrzu. Wyróżnia ją szary, modny kolor i trwała powłoka ochronna, która gwarantuje doskonały wygląd przez długi czas użytkowania. Wykładzina cechuje się wytrzymałością i trwałymi właściwościami, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu: od hoteli, po restauracje i biura. Wykładzina dywanowa Royal WAB 5M 98 posiada ponadprzeciętną grubość runa (13 mm) oraz cechy odporne na szkodliwe działanie światła UV. Jest to idealny wybór dla tych, którzy szukają sprawdzonej, trwałej, profesjonalnej i stylowej wykładziny do hoteli, sal konferencyjnych, biur oraz recepcji.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.180 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 15 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 2500 g/m2 |
| Wysokość runa : | 12 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa royale grafitowy 5m
Nr kat. 100097144
Pamiętaj o




