szafka łazienkowa pod blat otwarta comad cremona 20 cm dąb cremona 81-20-44 sm
Nr kat. 100608991
opis produktu
Regał łazienkowy pod blat otwarty Comad Cremona 20 cm dąb Cremona 81-20-44 sm to model, który stworzy funkcjonalną oraz harmonijną kompozycję z meblami łazienkowymi Comad Cremona dostępnymi w sklepie Komfort. Powyższy regał o otwartej konstrukcji wyposażony został w dwie półki. Zaokrąglone obrzeża tworzą łagodną i subtelną linię. Kolekcja mebli łazienkowych Comad powstała z płyty laminowanej o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne, trwałe zabrudzenia, przebarwienia oraz wilgoć. Model w naturalnym odcieniu prezentuje wzór usłojenia do złudzenia przypominając rzeczywistą strukturę dębu Cremona. Wymiary oferowanego regału wynoszą 20 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 44 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 81-20-44 SM |
| Waga brutto: | 7 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Regał łazienkowy pod blat otwarty Comad Cremona 20 cm dąb Cremona 81-20-44 sm to model, który stworzy funkcjonalną oraz harmonijną kompozycję z meblami łazienkowymi Comad Cremona dostępnymi w sklepie Komfort. Powyższy regał o otwartej konstrukcji wyposażony został w dwie półki. Zaokrąglone obrzeża tworzą łagodną i subtelną linię. Kolekcja mebli łazienkowych Comad powstała z płyty laminowanej o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne, trwałe zabrudzenia, przebarwienia oraz wilgoć. Model w naturalnym odcieniu prezentuje wzór usłojenia do złudzenia przypominając rzeczywistą strukturę dębu Cremona. Wymiary oferowanego regału wynoszą 20 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 44 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 81-20-44 SM |
| Waga brutto: | 7 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat otwarta comad cremona 20 cm dąb cremona 81-20-44 sm
Nr kat. 100608991
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









