reflektor snow lp-731/3w bk 3xgu10 czarny
Nr kat. 100269171
opis produktu
REFLEKTOR SNOW LP-731/3W BK 3XGU10 CZARNY to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze. Ten element wyposażenia to uniwersalne rozwiązanie do mieszkania. Posiada trzy klosze. Pozwoli wyeksponować najważniejsze obiekty aranżacji. REFLEKTOR SNOW LP-731/3W BK 3XGU10 CZARNY został utrzymany w czarnym kolorze. Jest wykonany ze stopu metali. Posiada gwint typu GU10. Jego stopień szczelności to IP20, co oznacza, że sprawdzi się wewnątrz budynku, w suchych pomieszczeniach. Wysokość produktu to 10,5 cm, a szerokość to 6 cm. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt REFLEKTOR SNOW LP-731/3W BK 3XGU10 CZARNY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 6 cm |
| Wysokość: | 11.20 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SNOW |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
REFLEKTOR SNOW LP-731/3W BK 3XGU10 CZARNY to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze. Ten element wyposażenia to uniwersalne rozwiązanie do mieszkania. Posiada trzy klosze. Pozwoli wyeksponować najważniejsze obiekty aranżacji. REFLEKTOR SNOW LP-731/3W BK 3XGU10 CZARNY został utrzymany w czarnym kolorze. Jest wykonany ze stopu metali. Posiada gwint typu GU10. Jego stopień szczelności to IP20, co oznacza, że sprawdzi się wewnątrz budynku, w suchych pomieszczeniach. Wysokość produktu to 10,5 cm, a szerokość to 6 cm. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt REFLEKTOR SNOW LP-731/3W BK 3XGU10 CZARNY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 6 cm |
| Wysokość: | 11.20 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SNOW |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
reflektor snow lp-731/3w bk 3xgu10 czarny
Nr kat. 100269171
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












