ramię prysznicowe ścienne valvex kvadro chrom 2448470
Nr kat. 100245069

opis produktu
RAMIĘ PRYSZNICOWE ŚCIENNE VALVEX KVADRO 2448470 to wysokiej jakości ramię natryskowe mierzące 40 cm długości oraz 6 cm wysokości. Prezentowane elementy baterii podtynkowych producenta Valvex wykonane zostały z mosiądzu, który wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na korozję. Model ramienia prysznicowego prezentuje kolor chromowany o powierzchni odbijającej światło. Objęta 2-letnią gwarancją bateria podtynkowa prezentuje nowoczesną i minimalistyczną formę, która doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Kvadro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Ramię prysznicowe |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Kod producenta: | 2448470 |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45,3 X 9,5 X 3,8 CM |
| Waga brutto: | 0.552 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
RAMIĘ PRYSZNICOWE ŚCIENNE VALVEX KVADRO 2448470 to wysokiej jakości ramię natryskowe mierzące 40 cm długości oraz 6 cm wysokości. Prezentowane elementy baterii podtynkowych producenta Valvex wykonane zostały z mosiądzu, który wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na korozję. Model ramienia prysznicowego prezentuje kolor chromowany o powierzchni odbijającej światło. Objęta 2-letnią gwarancją bateria podtynkowa prezentuje nowoczesną i minimalistyczną formę, która doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Kvadro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Ramię prysznicowe |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Kod producenta: | 2448470 |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45,3 X 9,5 X 3,8 CM |
| Waga brutto: | 0.552 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ramię prysznicowe ścienne valvex kvadro chrom 2448470
Nr kat. 100245069
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
RAMIĘ PRYSZNICOWE ŚCIENNE VALVEX KVADRO 2448470 to wysokiej jakości ramię natryskowe mierzące 40 cm długości oraz 6 cm wysokości. Prezentowane elementy baterii podtynkowych producenta Valvex wykonane zostały z mosiądzu, który wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na korozję. Model ramienia prysznicowego prezentuje kolor chromowany o powierzchni odbijającej światło. Objęta 2-letnią gwarancją bateria podtynkowa prezentuje nowoczesną i minimalistyczną formę, która doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Kvadro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Ramię prysznicowe |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Kod producenta: | 2448470 |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45,3 X 9,5 X 3,8 CM |
| Waga brutto: | 0.552 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


