ramię prysznicowe ścienne deante silia złoty szczotkowany nqs_r41k
Nr kat. 100431922
opis produktu
Wylewka ścienna z kolekcji Silia cechuje się eleganckim, opływowym designem o zaokrąglonych kształtach. Jest kompatybilna zarówno z małą główką prysznicową z tej samej serii, jak i z dowolną dużą głowicą o średnicy 25 cm. Dzięki temu, masz możliwość dopasowania jej do swoich preferencji i potrzeb prysznicowych.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 43,5 X 14 X 5 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Przyłącze kątowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_R41K |
| Waga brutto: | 0.764 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wylewka ścienna z kolekcji Silia cechuje się eleganckim, opływowym designem o zaokrąglonych kształtach. Jest kompatybilna zarówno z małą główką prysznicową z tej samej serii, jak i z dowolną dużą głowicą o średnicy 25 cm. Dzięki temu, masz możliwość dopasowania jej do swoich preferencji i potrzeb prysznicowych.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 43,5 X 14 X 5 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Przyłącze kątowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_R41K |
| Waga brutto: | 0.764 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ramię prysznicowe ścienne deante silia złoty szczotkowany nqs_r41k
Nr kat. 100431922
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



