ramię prysznicowe ścienne deante cascada stal szczotkowana nac_f45k
Nr kat. 100440884
opis produktu
To co wyróżnia wylewkę prysznicową to minimalny kształt i montaż podtynkowy. Brak zbędnych ozdobników czy skomplikowanych elementów sprawia, że wylewka ta idealnie wpasowuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza i jest łatwa do utrzymania w czystości. Wylewka ma długość 400 mm i standardowe przyłącze.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Cascada |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46,5 X 10 X 4 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Przyłącze kątowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Stalowy |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_F45K |
| Waga brutto: | 0.500 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
To co wyróżnia wylewkę prysznicową to minimalny kształt i montaż podtynkowy. Brak zbędnych ozdobników czy skomplikowanych elementów sprawia, że wylewka ta idealnie wpasowuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza i jest łatwa do utrzymania w czystości. Wylewka ma długość 400 mm i standardowe przyłącze.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Cascada |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46,5 X 10 X 4 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Przyłącze kątowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Stalowy |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_F45K |
| Waga brutto: | 0.500 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ramię prysznicowe ścienne deante cascada stal szczotkowana nac_f45k
Nr kat. 100440884
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




