quintex lime oak 4m
Nr kat. 100164878
opis produktu
domowa, wykładzina elastyczna, drewno,
Wykładziny PCV
Wykładziny PCV imitujące drewno
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv na korytarz
Wykładziny pcv do kuchni
Wykładziny PCV szerokość 4m
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 2.5 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.25 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | Domowa - duże natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
domowa, wykładzina elastyczna, drewno,
Wykładziny PCV
Wykładziny PCV imitujące drewno
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv na korytarz
Wykładziny pcv do kuchni
Wykładziny PCV szerokość 4m
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 2.5 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.25 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | Domowa - duże natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
quintex lime oak 4m
Nr kat. 100164878
Pamiętaj o
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.






