wykładzina dywanowa quartz perłowy 4m
Nr kat. 100096809
opis produktu
Wykładzina dywanowa Quartz perłowy 4m to model w szarym kolorze, który cechuje uniwersalność oraz neutralny charakter. Powyższa wykładzina dywanowa z poliamidu o pętelkowym splocie stanowi idealny wybór do biura, sklepu, hotelu oraz przestrzeni publicznych o średniom natężeniu ruchu. Gęsto tkane runo o grubości 5 mm nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów, nie przyciąga kurzu i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym – w tym udeptywaniu oraz tarciu. Łatwy w pielęgnacji model o klasie obiektowej łączy estetyczny design z funkcjonalnością. Antystatyczna i trudnopalna wykładzina dywanowa sprawdzi się także na systemie ogrzewania podłogowego. Produkt objęty dwuletnią gwarancją mierzy 4 m szerokości.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Outlet: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Quartz perłowy 4m to model w szarym kolorze, który cechuje uniwersalność oraz neutralny charakter. Powyższa wykładzina dywanowa z poliamidu o pętelkowym splocie stanowi idealny wybór do biura, sklepu, hotelu oraz przestrzeni publicznych o średniom natężeniu ruchu. Gęsto tkane runo o grubości 5 mm nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów, nie przyciąga kurzu i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym – w tym udeptywaniu oraz tarciu. Łatwy w pielęgnacji model o klasie obiektowej łączy estetyczny design z funkcjonalnością. Antystatyczna i trudnopalna wykładzina dywanowa sprawdzi się także na systemie ogrzewania podłogowego. Produkt objęty dwuletnią gwarancją mierzy 4 m szerokości.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Outlet: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa quartz perłowy 4m
Nr kat. 100096809
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



