wykładzina dywanowa pure szary 4m
Nr kat. 100100787
opis produktu
Niewiele jest wykładzin dywanowych, które będą idealne zarówno do prywatnych wnętrz mieszkaniowych, jak i komercyjnych pokoi hotelowych. Jedną z nich jest natomiast wykładzina dywanowa PURE SZARY HARMONY, która ładnie dopełni pomieszczenia utrzymane w nowoczesnym stylu. Jej szary kolor pomoże nam nieco ochłodzić pomieszczenie i dodać mu optycznie dodatkowych metrów kwadratowych. Wykładzinę warto zastosować zarówno w sypialni, jak i w salonie – a więc w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Została ona wyprodukowana przy użyciu włókien polipropylenowych. Dzięki nim jest naprawdę mocna i odporna na brud, a także odkształcanie się. Wykładzina została objęta gwarancją producenta trwającą 2 lata.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 7.5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Niewiele jest wykładzin dywanowych, które będą idealne zarówno do prywatnych wnętrz mieszkaniowych, jak i komercyjnych pokoi hotelowych. Jedną z nich jest natomiast wykładzina dywanowa PURE SZARY HARMONY, która ładnie dopełni pomieszczenia utrzymane w nowoczesnym stylu. Jej szary kolor pomoże nam nieco ochłodzić pomieszczenie i dodać mu optycznie dodatkowych metrów kwadratowych. Wykładzinę warto zastosować zarówno w sypialni, jak i w salonie – a więc w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Została ona wyprodukowana przy użyciu włókien polipropylenowych. Dzięki nim jest naprawdę mocna i odporna na brud, a także odkształcanie się. Wykładzina została objęta gwarancją producenta trwającą 2 lata.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 7.5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa pure szary 4m
Nr kat. 100100787
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o





