profil zakończeniowy ps1k 1 m dąb biały
Nr kat. 100010664
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Białe, jasne podłogi już dawno temu stały się domeną stylu nowoczesnego. Aby wnętrze było spójne, wymagają one jednak zadbania o najmniejsze szczegóły, które dodatkowo punktują, jeśli są rozwiązaniami niestandardowymi. Jednym z takich niebanalnych sposobów na wykończenie posadzki jest PROFIL ZAKOŃCZENIOWY PS1K 1M DĄB BIAŁY. Jego aluminiowa konstrukcja nie tylko kapitalnie wygląda, ale jest też wytrzymała na procesy związane z codziennym użytkowaniem. Z tego powodu produkt będzie doskonałym dodatkiem pomieszczeń domowych lub przestrzeni komercyjnych. Zakończenie cechuje się następującymi wymiarami: 100 cm długości, 2,5 cm szerokości i 1 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile zakończeniowe |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Materiał: | Aluminium |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 1 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 25 mm |
| Kolor: | Bielone |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Rodzaj: | Do paneli winylowych |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Białe, jasne podłogi już dawno temu stały się domeną stylu nowoczesnego. Aby wnętrze było spójne, wymagają one jednak zadbania o najmniejsze szczegóły, które dodatkowo punktują, jeśli są rozwiązaniami niestandardowymi. Jednym z takich niebanalnych sposobów na wykończenie posadzki jest PROFIL ZAKOŃCZENIOWY PS1K 1M DĄB BIAŁY. Jego aluminiowa konstrukcja nie tylko kapitalnie wygląda, ale jest też wytrzymała na procesy związane z codziennym użytkowaniem. Z tego powodu produkt będzie doskonałym dodatkiem pomieszczeń domowych lub przestrzeni komercyjnych. Zakończenie cechuje się następującymi wymiarami: 100 cm długości, 2,5 cm szerokości i 1 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile zakończeniowe |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Materiał: | Aluminium |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 1 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 25 mm |
| Kolor: | Bielone |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Rodzaj: | Do paneli winylowych |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil zakończeniowy ps1k 1 m dąb biały
Nr kat. 100010664
Wybrane dla Ciebie



