profil zakończeniowy 1860x30x15 pro tytan arbiton
Nr kat. 100120251
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Marka Arbiton prezentuje profile zakończeniowe PRO-L o długości 186 cm, 2 cm szerokości oraz 1,5 wysokości. Metaliczny kolor tytanowy sprawdzi się w nowoczesnych wykończeniu podłogi. Produkt z wysokiej jakości aluminium montowany jest w szybki i łatwy sposób na taśmę klejącą montażową. Prezentowane profile zakończeniowe zakrywać szczeliny dylatacyjne przy ścianie do maksymalnie 15 mm. Model PRO-L świetnie sprawdzi się przy drzwiach balkonowych, a także cokołach meblowych. W sklepie Komfort znajdziesz także profile podłogowe o odmiennych parametrach i kolorach.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile zakończeniowe |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pro-L |
| Długość: | 1.86 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 20 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Marka Arbiton prezentuje profile zakończeniowe PRO-L o długości 186 cm, 2 cm szerokości oraz 1,5 wysokości. Metaliczny kolor tytanowy sprawdzi się w nowoczesnych wykończeniu podłogi. Produkt z wysokiej jakości aluminium montowany jest w szybki i łatwy sposób na taśmę klejącą montażową. Prezentowane profile zakończeniowe zakrywać szczeliny dylatacyjne przy ścianie do maksymalnie 15 mm. Model PRO-L świetnie sprawdzi się przy drzwiach balkonowych, a także cokołach meblowych. W sklepie Komfort znajdziesz także profile podłogowe o odmiennych parametrach i kolorach.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile zakończeniowe |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pro-L |
| Długość: | 1.86 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 20 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil zakończeniowy 1860x30x15 pro tytan arbiton
Nr kat. 100120251
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




